Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Adamowicz, po ilu dniach ustąpi?

Utworzony przez ONA, 9 stycznia 2014 r. o 18:34
Czy  uda  zakłucić się  to  forum? Media  w sprawie  gminy  milczą , komuś  zależy  na tym  aby  i to  forum  zamilkło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały czas próbują zakłócić arbuzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arbuz jest z zewnątrz zielony jak PSL a w środku czerwony jak p i s .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arbuz był jest i będzie zielony a w środku czerwony jak p-s-(l) zapamiętaj gumofilcu 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytaj ostatni projekt zmiany podatków autorstwa PIS. Wyraźnie widać, że PIS jest partią lewicową (a więc czerwoną). A gdzie ty wyczytałeś, że PSL to partia lewicowa ? Gdzie, się pytam ???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku do kogo ty się zwracasz ? Do tych chorych z nienawiści matołów ? Nie warto. Taki matołek wyznaje jedną podstawową zasadę: ,,MAM WYROBIONE ZDANIE NA TEN TEMAT, WIĘC NIE ZAWRACAJCIE MI GŁOWY FAKTAMI''.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie i panie nie panikujcie. Służby zajęły się sprawą przetargów. Niezależnie co będziecie tu pisać o tym co nazywajcie donosami to ludzie dowiedzą się prawdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechał pijany doniosłem na policję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i bardzo dobrze. Może ocaliles życie jemu lub innemu użytkownikowi dróg. Ze złem trzeba walczyć! Czyń tak dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem jak okradał staruszkę doniosłem na policję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zsl-psl czerwono mi 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś lajzowski spowodował zdarzenie drogowe po pijaku a był i jest z psl (były starosta z psl ) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Przeczytaj ostatni projekt zmiany podatków autorstwa PIS. Wyraźnie widać, że PIS jest partią lewicową (a więc czerwoną).  A gdzie ty wyczytałeś, że PSL to partia lewicowa ?   Gdzie, się pytam ???????
PSL to partia wywodząca się z innej partii ZSL, a tego tłumaczyć już chyba nie muszę wystarczy trochę poczytać.....i użyć muzgownicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoko a ten gość co forum go dotyczy to z jakiej partii  ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z partii "imprezka co tydzień a nawet dwie "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co z tego, że psl wywodzi się z zsl ? A jak PREZES wywodzi się z żydowskiej rodziny to znaczy ,że nigdy nie będzie mógł być Polakiem ? Użyj ,,swojej muzgownicy ( przez U otwarte jak sam napisałeś )'' i napisz , od kiedy PSL to lewica. TO PIS MA LEWICOWY PROGRM GOSPODRCZY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się wtrącę. Gowin dziś mówi, że ten ,,lewicowy'' plan przedstawiony bodajże przez ministra Kowalczyka , to nie jest projekt rządowy. No, ale minister Gowin nie jest z PiS-u. Ot, taka mała dygresja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcześniej  organizowano  imprezy  w  związku  z otwarciem np. szkoły lub  innej  inwestycji  służącej  wszystkim  mieszkańcom gminy , a dzisiaj  najczęściej  z okazji jakiegoś  jubileuszu.Widać wyraźnie  jak  działa  obecna  władza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszcie o tym czego dotyczy forum przetargi gminne pod lupą prokuratury raport po kontroli RIO igrzyska w Wysokiem i  (szefa gminy )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekamy na informację od dziennikarza który opisywał to w lokalnej gazecie miał być cdn?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...